Airbnb apartmány: promo kódy a kupóny 2019, sleva na první rezervaci, recenze

Tato úspěšná firma byla založena v roce 2008 v San Francisku. Dnes už má překvapivou popularitu po celém světě. Jen si to představte, začalo to pouze s několika sty apartmány!

Dnes Airbnb nabízí ubytování v různých městech a zemích pro každý jakýkoli vkus a rozpočet. Pokoje, hostelové postele, turistické přívěsy, byty, jachty, vybavené jeskyně a mnoho dalších možností. Počet dostupných možností je zarážející. Nejlepší věc na tom všem je,  že se jedná o pravidelné speciální nabídky a slevy.

Rádi cestujete, ale stále nejste na Airbnb zaregistrováni? Využijte příležitosti k registraci a vyberte si pohodlné ubytování na celém světě! Použijte níže uvedený odkaz a získejte slevu 33 USD na první cestu (nabídka platná v době psaní tohoto článku a může být změněna). Použijte tuto promo nabídku k zaplacení části první ceny rezervace a vychutnejte si svou cestu!

Odkaz pro získání bonusu na první rezervaci

Poznámka! Tato nabídka je platná pouze při registraci pomocí výše uvedeného odkazu.

Přijatý promo kód platí na zaplacení nájemného nad 78 USD (nabídka platná v době psaní tohoto článku a může být změněna). Plánujete dovolenou s nižšími náklady? Použijte náš kupón později! A pro další dovolenou můžete využít další slevy, které jsou uvedeny v tomto článku.

Pozor: na přelomu roku 2018-2019 nabízíme největší slevu na první rezervaci. Nyní je nejlepší čas objevit svět s Airbnb!

Registrace Airbnb: pár kroků k nákladově efektivním cestám po celém světě

Takže jste klikli na odkaz a pokračovali k registraci. Jste jen pár kroků od nezapomenutelného a pohodlného cestování a ubytování.

 1. Oficiální webové stránky nabízejí několik způsobů registrace: prostřednictvím sociálních sítí (Facebook, Google+) nebo e-mailem. Vyberte příslušnou možnost a zadejte data do příslušných polí.

Registrace Airbnb: pár kroků k nákladově efektivním cestám po celém světě

Při registraci musíte souhlasit, že budete respektovat všechny členy komunity Airbnb: takové jsou pravidla služby.

 1. Počkejte na oznámení v účtu nebo na potvrzovací e-mail a klikněte na odkaz pro potvrzení registrace.
 2. Nahrajte svou skutečnou fotku.
 3. Zadejte telefonní číslo, počkejte na zprávu s potvrzovacím kódem a zadejte jej do požadovaného pole.

Registrace je kompletní! Už zbývá jeden jednoduchý krok: vyplňte pole ve svém profilu.

Perfektní byty na Airbnb: jak vybrat ten správný

Za tímto účelem vyberte v nabídce účtu možnost „Upravit profil“. Pokud můžete, vyplňte navrhovaná pole: uveďte kontaktní údaje, napište nějaké informace o svých koníčcích, upřesněte preferovaný způsob cestování a oblíbenou kuchyni. Uživatelé webových stránek píší o svých oblíbených knihách, hudbě a filmech. Není to žádné překvapení: služba je založena na komunikaci a přátelství.

Cílem společnosti Airbnb je vytvořit platformu, která bude bezpečná pro všechny strany. Ujistěte se, že zadáte pouze reálné informace! To pomůže hostiteli pochopit co očekávat a jak kontaktovat hosta.

Perfektní byty na Airbnb: jak vybrat ten správný

Po přihlášení je čas přejít k výběru vhodných bytů.

 1. Než začnete, vyberte svou preferovanou měnu a jazyk.
 2. Ve vyhledávacím poli zadejte místo kam cestujete, plánovaný termín a počet cestujících.
 3. Nezapomeňte uvést typ ubytování, o které máte zájem. Airbnb nabízí následující možnosti: celý byt (budete mít celý byt k dispozici), pokoj (pokoj bude pro vaši osobní potřebu, ale ostatní místnosti mohou být sdíleny s majiteli nebo jinými hosty) a společný pokoj (pro několik hostů).
 4. Určete cenové rozpětí: ušetříte tak spoustu času při vyhledávání.

Další rady a triky: co je důležité vzít v úvahu při rezervaci

Cena pronájmu závisí převážně na poloze bytu (ubytování v centru města v blízkosti MHD, místních památek a atrakcí je obvykle dražší).

 1. Dávejte pozor na možnost „Více filtrů“. Zde můžete specifikovat další vybavení, které chcete mít v pronajatých apartmánech: přístup k internetu, TV, interkom a řada dalších.
 2. Pokud plánujete cestovat s dětmi nebo domácími zvířaty, ujistěte se, že používáte příslušný filtr.
 3. Po zaškrtnutí všech potřebných položek klikněte na „Zobrazit domovy“.

Další rady a triky: co je důležité vzít v úvahu při rezervaci

Na stránkách najdete možnosti pronájmu podle zadaných parametrů. Na pravé straně si můžete všimnout mapy místa, které hodláte navštívit: tam můžete okamžitě označit preferované ubytování.

 • Abyste se dozvěděli více o bytech, které vás zaujaly, navštivte jejich internetové stránky.
 • Pečlivě si přečtěte obecné informace o ubytování a podívejte se na fotky. Berte v úvahu umístění, blízkost historického centra města a dostupnost veřejné dopravy. Například ve městě Petrohrad je velmi důležitá blízkost stanic metra.
 • Podrobně prozkoumejte pravidla ubytování: mohou se zásadně lišit od těch, které uvádějí jiní vlastníci. S největší pravděpodobností je zakázáno kouřit, ubytovat extra hosty a pořádat večírky. Některé byty nemusí být vhodné pro hosty s malými dětmi nebo zvířaty. Vezměte v úvahu všechny detaily, abyste předešli problémům po příjezdu.
 • Hledáte ubytování na vaši služební cestu? Podívejte se na reklamy označené speciální ikonou ve tvaru kufříku: tyto možnosti bydlení jsou vybaveny vším, co budete na služební cestě potřebovat. Mimochodem, od roku 2016 nabízí web nový typ propagačního kódu – 50 USD na služební cestu. Chcete-li tento kupón zakoupit, najděte sekci “Airbnb pro firmy” ve vašem osobním účtu a zadejte svou firemní poštovní adresu.

Nenechte si ujít příležitost: jak rezervovat a platit za ubytování na Airbnb

Mimochodem, kupon na první cestu uvedený výše může být použit i při placení za první služební cestu.

 • Zhodnoťte seznam dalších služeb, které majitel poskytuje: ubytování může být vybaveno pračkou, příslušenstvím do koupelny a vysoušečem vlasů. Zjistěte, zda je možné použít kuchyňku, a pokud ano, za jakých podmínek. Cena někdy zahrnuje snídaně. Existují možnost, že majitel tuto službu nabízí za poplatek (na žádost hosta).
 • Pečlivě si přečtěte dostupné recenze o ubytování, které se vám líbí (Airbnb publikuje pouze ověřenou zpětnou vazbu). To je dobrý způsob, jak se dozvědět více o místě, kde máte v plánu přenocovat, protože obvykle obsahuje informace, které v obecném popisu nikdy nenaleznete.

Někdy se tak stává, že nové apartmány, které dosud neobdržely žádné recenze, jsou k dispozici za zvýhodněnou cenu. Pokud se nebojíte, nenechte si ujít šanci ušetřit peníze.

 • Někdy majitelé udávají zvláštní podmínky pronájmu, např. za úklid nebo pozvání dalších hostů je třeba zaplatit poplatek.
 • Věnujte pozornost nabízeným slevám: někteří hostitelé snížili cenu za pronájem jejich bytů na delší dobu (více než týden nebo měsíc).

Jak zrušit rezervaci: typy zrušení rezervace na Airbnb

Nenechte si ujít příležitost: jak rezervovat a platit za ubytování na Airbnb

Jak si najdete vhodné ubytování, hledejte možnost “Okamžitá rezervace”. Pokud je tato možnost k dispozici, nebudete muset čekat na potvrzení majitele: po kliknutí na tlačítko “Rezervovat” se platba provede automaticky. Vše, co potřebujete, je projednat s majiteli jednotlivé detaily spojené s příjezdem a zabydlením.

Pokud tato možnost není k dispozici, odešlete majiteli žádost o rezervaci. Stručně informujte majitele o nadcházejícím cestě a zeptejte se na vaše dotazy. Komunikace s majitelem bude uložena ve zprávách.

Jakmile majitel přijme požadavek (s výjimkou možností okamžité rezervace), můžete platit kreditními a debetními kartami: Visa, MasterCard, AMEX, Discover, JCB a dalšími.

Na Airbnb je z každé rezervace účtován poplatek: zajišťuje tak stabilní provoz služby a bezpečnost pro uživatele.

Upozorňujeme, že platba hotovosti mimo oficiální internetové stránky je přísně zakázána. V takovém případě může být váš účet smazán.

Po převodu peněz obdržíte elektronické potvrzení rezervace s adresou bytu a telefonem majitele. Sbalte si tašky!

Jak zrušit rezervaci: typy zrušení rezervace na Airbnb

Mnoho lidí preferuje rezervaci apartmánů předem, což je velmi výhodné. V tomto ohledu stojí za to zvážit, jaké možnosti zrušení jsou k dispozici na internetových stránkách ubytování:

 • Flexibilní – 100 % vrácení peněz až do 24 hodin před ubytováním.
 • Střední – 100 % vrácení peněz, pokud je rezervace zrušena více než 5 dní před ubytováním.
 • Striktní – 50 % vrácení z celkové částky v případě zrušení rezervace nejméně jeden týden předem.

Ve vzácných případech můžete najít velmi striktní pravidla (50 % vrácení peněz, pokud je rezervace zrušena více než 30 dnů před ubytováním) U všech dlouhodobých nabídek (po dobu delší než 28 dní) platí zvláštní pravidla zrušení rezervace.

Na Airbnb je v každé reklamě uveden konkrétní typ zrušení. Buďte opatrní!

Jak ušetřit na Airbnb: byt se slevou

Máte-li k dispozici kupony, je možné je použít pro rezervaci v souladu s následujícími pravidly:

 • Pouze jeden kupón se používá k zaplacení jednoho obytného prostoru a může být použit pouze jednou.
 • Kupón můžete použít pouze po dobu platnosti.
 • Nelze zaplatit za již existující rezervaci kuponem. Použijte jej pro další cestu.

Pro ty, kteří již mají účet na Airbnb a nezískali slevu na první ubytování, služba doporučuje použít speciální promo kódy (alfanumerická kombinace, kterou by uživatelé měli vložit do speciálního pole v závěrečné fázi rezervace). Promo kódy jsou pravidelně aktualizovány a obsahují speciální nabídky pro konkrétní zemi nebo město.

Jak ušetřit na Airbnb: byt se slevou

Platné kódy pro rok 2018 a 2019:

 • POLOGNE2016 (funguje téměř všude)
 • NORVEGE2016
 • SICILE2016
 • MAROC2016
 • PORTUGAL2016
 • AMSTERDAM2016
 • ESPAGNE2016
 • SARDAIGNE2016
 • MALTE2016
 • CROATIE2016

Tyto kódy mohou fungovat i při rezervaci ubytování v jiných zemích. Zde je seznam platných promo kódů pro města:

 • BARCELONE2016
 • DUBLIN2016
 • FLORENCE2016
 • MILAN2016
 • STOCKHOLM2016
 • COPENHAGUE2016
 • AMSTERDAM2016
 • LONDRES2016
 • MOSCOU2016
 • ISTANBUL2016
 • LISBONNE2016
 • NEWYORK2016
 • MADRID2016
 • MIAMI2016
 • BERLIN2016
 • BUDAPEST2016
 • MONTREAL2016
 • PRAGUE2016
 • BRUXELLES2016
 • ROME2016
 • SF2016

Nejnovější promo kódy platné v roku 2017 poskytují slevu na bydlení v Barceloně a Paříži. Chcete-li použít tyto kupony, musíte zadat symboly podle příkladu „CITY2018“, např.: „BARCELONE2018“. Je vysoce pravděpodobné, že budou fungovat i na počátku roku 2019. Rovněž doporučujeme zkusit zadat aktuální rok do starších promo kódů – i tato varianta může fungovat.

Je třeba poznamenat, že v poslední době společnost Airbnb poskytuje méně promo kódů pro konkrétní země a města: služba už je celosvětově známá. Proto tento způsob propagačních nabídek postupně ztrácí svou relevanci. Je možné, že v roce 2019 jich bude fungovat ještě méně. Cestujte levněji nyní pomocí propagačních kódů!

Mimochodem, na Silvestra v roce 2019 je pravděpodobnost, že novoroční kupóny budou fungovat velmi vysoká. Nenechte si ujít příležitost jet na nádhernou zimní dovolenou za výhodnou cenu! Přihlaste se k odběru a buďte informováni.

Sdílejte informace a získejte slevu na rezervace od společnosti Airbnb

Cestujete s Airbnb? Pozvěte své přátele a rodinu – oni si také zaslouží příjemné výlety s tím nejlepším ubytováním!

Pomocí vaší pozvánky obdrží Vaši přátelé bonus na první rezervaci. Ihned po skončení výletu vašeho kamaráda obdržíte také slevu. Bonusy jsou hromaděny i v případě, že vaši přátelé působí na webových stránkách jako hostitelé.

Celková výše přijatých bonusů by neměla překročit 5000 USD.

Časté obchodní cesty nejsou důvodem k obětování pohodlí. Přidejte adresu svého firemního e-mailu do příslušného pole a poté, co se vrátíte z první obchodní cesty v ceně od 98 USD, obdržíte bonus ve výši 39 USD (nabídka platná v době psaní tohoto článku a může být změněna).

Vítejte doma! Nezapomeňte navštívit svůj profil Airbnb

Až se úspěšně vrátíte domů, věnujte pozornost důležité záležitosti: napište vaši upřímnou recenzi na webové stránky.

Po skončení cesty má host 14 dní, aby nechal zpětnou vazbu ohledně ubytování. Je na vás, zda tuto možnost využijete nebo ne. Doporučujeme vám, abyste tak učinili. Proč?

 • Zpětná odezva, kterou napsal hostitel, se ve vašem profilu nezobrazí, dokud nenapíšete recenzi vlastní. Na Airbnb je dostupnost takových informací o uživatelích velmi důležitá, a to jak pro hostitele, tak pro hosty. Někdy hostitelé mohou zrušit žádost, kterou zaslal host bez hodnocení, z bezpečnostních důvodů.
 • Nezapomeňte, jak užitečné pro vás byly recenze, které napsali jiní uživatelé, když jste hledali vhodný byt. Nyní jste na řadě, abyste v tom pomohli ostatním cestovatelům. Uveďte všechny klíčové body spojené s vaším pronájmem.
 • Služba pravidelně poskytuje bonusy těm, kteří systém aktivně využívají, a nechávají zajímavé a užitečné posudky. Chcete-li včas sledovat tyto bonusy, přihlaste se k odběru informačního bulletinu na oficiálních stránkách a nechejte se informovat o bonusech a slevách.

Proč cestovatelé po celém světě doporučují Airbnb svým přátelům?

Mnoho turistů říká, že pronajmout si byt s pomocí světově proslulé služby je pohodlnější než hledat hotelový pokoj.

 • Užijete si památky z celého světa a ponoříte se do chutí neznámých měst a zemí. Po návratu domů turisté často sdílejí své dojmy z ubytování: „Cítil jsem se jako doma! Jako kdybych navštívil své příbuzné v jiné zemi.“
 • Pronájem bydlení na výletech je ideálním řešením pro rodiny s dětmi.
 • Při pronájmu bytu výrazně ušetříte: není žádným tajemstvím, že mnoho hotelů s příchodem turistické sezony zvedá cenu. Výběrem bytů ušetříte spoustu peněz.
 • V případě nepředvídatelných situací mohou uživatelé webu požádat o podporu Centrum řešení problémů.
 • Důležitou výhodou nájmu bydlení: majitelé se vždy dohodnou na pozdním odhlášení nebo předčasném ubytování. Turisté navíc často uvádějí, že hostitelé se s nimi setkávají zdarma setkávají na nádraží nebo letišti.

Zvláštní skutečnost: během olympijských her v Rio de Janeiru v roce 2016 velmi pomohlo organizačnímu výboru sídliště Airbnb. Kapacita bytů nestačila pro všechny hosty a fanoušky a tato služba se stala záchranou pro návštěvníky města. V roce 2018 se tato skutečnost bude opakovat na zimních olympijských hrách v Pchjongjangu v Korejské republice.

Poznámky od zkušených cestujících: nejvíce „lahodné“ možnosti bydlení, dokonalé v poměru cena/kvalita, jsou vyprodané okamžitě. Proto nečekejte na příchod dovolené, zaregistrujte se nyní pomocí tohoto odkazu:

Odkaz pro získání bonusu na první rezervaci

Rezervace apartmánů prostřednictvím Airbnb si zajistíte, aby Váš pobyt v jiném městě byl ziskový a pohodlný. Zasloužíte si ty nejlepší byty z nejlepší ubytovací služby!

Proč cestovatelé po celém světě doporučují Airbnb svým přátelům?

12345 (80 votes, average: 4.80 out of 5)
Loading...