Mieszkania na Airbnb: kody promocyjne i kupony 2019, zniżka na pierwsza rezerwację, recenzje

Ten start-up z San Francisco, zapoczątkowany w roku 2008 odniósł wielki sukces. Do dnia dzisiejszego zdobył zaskakującą popularność na całym świecie. Wyobraźcie sobie: zaczęło się od ledwie kilkuset mieszkań!

Dziś Airbnb oferuje zakwaterowanie w różnych miastach i krajach w zależności od gustu i zasobności portfela. Pokoje, łóżka w hostelach, przyczepy kempingowe, mieszkania, jachty, umeblowane jaskinie i wiele innych opcji. Ilość dostępnych możliwości jest oszałamiająca. Najprzyjemniejszą rzeczą w tym wszystkim są regularne oferty specjalne i rabaty.

Uwielbiasz podróżować, ale jeszcze nie zarejestrowałeś się na Airbnb? Wykorzystaj szansę, zarejestruj się teraz i i wybieraj najwygodniejsze miejsca pobytu na całym świecie! Kliknij w poniższy link i zdobądź rabat w wysokości $33 na pierwszy wyjazd (oferta jest ważna w momencie pisania tego artykułu i może ulec zmianie). Skorzystaj z ej oferty promocyjnej by zapłacić część ceny pierwszej rezerwacji i ciesz się podróżą!

Link do otrzymania bonusu za pierwszą rezerwację

Uwaga! Ta oferta jest ważna tylko przy rejestracji przez powyższy link

Przyznany kod promocyjny jest aktywowany za płatność czynszu powyżej $78 (informacja jest ważna w momencie pisania tego artykuły i może ulec zmianie). Planujesz mniej kosztowną wycieczkę? Wykorzystaj kupon później! W przypadku tego wyjazdu, możesz użyć innych zniżek, wspomnianych w tym artykule.

Uwaga: na przełomie 2018-2019, serwis oferuje najwyższą zniżkę na pierwsza rezerwację. To najlepszy moment by odkrywać świat z Airbnb!

Rejestracja na Airbnb: kilka kroków do korzystnych cenowo wyjazdów na całym świecie

A więc, kliknąłeś już w link i rozpocząłeś procedurę rejestracji. Już tylko kilka kroków dzieli Cię od niezapomnianych i wygodnych podróży i miejsc zakwaterowania.

 1. Oficjalna strona oferuje kilka metod rejestracji: przez media społecznościowe (Facebook, Google+) lub przez email. Wybierz odpowiednią opcję i wprowadź swoje dane we właściwych polach.

Rejestracja na Airbnb: kilka kroków do korzystnych cenowo wyjazdów na całym świecie

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na poszanowanie wszystkich członków społeczności Airbnb: takie zasady panują na tym serwisie.

 1. Poczekaj na powiadomienie na swoim koncie lub na potwierdzenie e-mail i użyj linka by potwierdzić rejestrację.
 2. Załaduj swoje prawdziwe zdjęcie.
 3. |Wprowadź numer telefonu, poczekaj na wiadomość z kodem aktywacyjnym i wprowadź go w wymagane pole.

Rejestracja jest zakończona! Przed Toba jeszcze tylko jedna prosta procedura: wypełnij pola na swoim profilu.

Idealne mieszkania na Airbnb: jak wybrać odpowiednie

By to zrobić, wybierz opcję “Edytuj profil” w menu konta. W miarę możliwości, wypełnij sugerowane pola: doprecyzuj dane kontaktowe, załącz kilka informacji o swoich zainteresowaniach i sprecyzuj preferowaną metodę podróżowania i ulubione potrawy. Użytkownicy strony piszą o swoich ulubionych książkach, muzyce i filmach. Nic niezwykłego: serwis oparty jest na komunikacji i przyjaźni.

Celem Airbnb jest stworzenie platformy, która będzie bezpieczna dla wszystkich. Upewnij się że wprowadzasz tylko poprawne informacje! To pomoże gospodarzowi zrozumieć, czego oczekiwać i jak skontaktować się z gościem.

Idealne mieszkania na Airbnb: jak wybrać odpowiednie

Po rejestracji, czas przejść do wyboru odpowiedniego mieszkania

 1. Zanim zaczniesz, wybierz preferowaną przez siebie walutę i język.
 2. w polu wyszukiwania, określ miejsce i planowaną datę wyjazdu, ilość osób podróżujących.
 3. Nie zapomnij wybrać typ zakwaterowania który Cię zainteresuje. Airbnb oferuje następujące opcje: całe mieszkanie (dysponujesz całym dostępnym miejscem), pokój (będzie do Twojego osobistego użytku, jednak inne obszary mieszkalne będą dzielone z gospodarzami lub innymi gośćmi), oraz pokój wspólny (dla kilkunastu gości).
 4. Określ zakres cenowy: to skróci czas poszukiwań.

Dowiedz się więcej o poradach i trikach: co należy rozważyć podczas rejestrowania

Cena wynajmu w dużej mierze zależy od lokalizacji mieszkania (kwatera w centrum miasta położona blisko linii transportu, lokalnych krajobrazów i atrakcji jest z reguły droższa).

 1. Zwróć uwagę na opcję “więcej filtrów”. Tutaj możesz sprecyzować dodatkowe udogodnienia, które chciałbyś, aby były na wyposażeniu wynajmowanego mieszkania: dostęp do Internetu, dostęp do telewizora, interkom, oraz wiele innych.
 2. Jeśli planujesz podróż z dziećmi lub zwierzętami, upewnij się że zastosowałeś odpowiedni filtr.
 3. Kiedy zaznaczyłeś wszystkie niezbędne elementy, kliknij na “Zobacz domy.”

Dowiedz się więcej o poradach i trikach: co należy rozważyć podczas rejestrowania

Na tej stronie znajdziesz opcje wynajmu zgodnie z wprowadzonymi. Po prawej stronie znajdziesz mapę miejsca które planujesz odwiedzić: tam od razu możesz wybrać preferowaną lokalizację zakwaterowania.

 • Odwiedź stronę mieszkania które Cię interesuje i dowiedz się o nim więcej.
 • Dokładnie przeczytaj ogólne informacje o zakwaterowaniu, obejrzyj zdjęcia. Zwróć uwagę na lokalizację, bliskość do historycznego centrum miasta, dostępność transportu publicznego. Na przykład, w mieście St. Petersburg, bliskość stacji metra to sprawa najwyższej wartości.
 • Dokładnie przyjrzyj się zasadom panującym w danym domu: mogą się one różnić od tych wymienionych przez właścicieli. Z reguły palenie, dodatkowi goście i imprezy są zabronione, niektóre domostwa nie są także dostosowane do gości z małymi dziećmi czy zwierzętami. Zwróć uwagę na wszystkie szczegóły by uniknąć problemów po przyjeździe.
 • Zainteresowany mieszkaniem na wyjazd służbowy? Szukaj ogłoszeń oznaczonych specjalną ikoną w formie walizki: te kwatery wyposażone są we wszystko co jest potrzebne turyście biznesowemu. Swoją drogą, od roku 2016, strona oferuje nowy rodzaj kodu promocyjnego – $50 na wyjazd służbowy. By zdobyć ten kupon, należy znaleźć sekcję “Airbnb for Work” na twoim koncie osobistym i wprowadź Twój służbowy adres email.

Jak anulować: typy anulacji zamówienia na Airbnb

Przy okazji, wyżej wspomniany kupon na pierwszy wyjazd może zostać wykorzystany nawet podczas płatności za pierwszy wyjazd służbowy.

 • Oceń listę dodatkowych udogodnień zapewnionych przez właściciela: zakwaterowanie może być wyposażone w pralkę, akcesoria do kąpieli i suszarkę. Dowiedz się czy możliwe jest korzystanie z kuchni, jeśli tak, to na jakich warunkach. Czasami cena obejmuje śniadanie. Istnieją także opcje kiedy gospodarz oferuje tę usługę za dopłatą (na prośbę gościa).
 • Uważnie przeczytaj zamieszczone testimoniale o wybranym zakwaterowaniu (Airbnb publikuje jedynie zweryfikowany feedback). To dostarcza dużo informacji o miejscu, w którym planujesz tymczasowo zamieszkać, ponieważ z reguły zawiera informacje które nie znajdują się w ogólnym opisie.

Czasami zdarza się że nowe opcje zakwaterowania które jeszcze nie zostały ocenione, są dostępne do wynajęcia po niższej cenie by podbić trochę ocenę. Jeśli nie boisz się zaryzykować, to nie trać szansy, by zaoszczędzić trochę pieniędzy.

 • Czasami właściciele wyznaczają specjalne warunki wynajmu: dla przykładu, dodatkowa opłata jest wymagana za sprzątanie czy zaproszenie dodatkowych gości.
 • zwróć uwagę na oferowane zniżki: niektórzy gospodarze obniżają cenę za wynajęcie ich mieszkanie na dłuższy czas (dłużej niż na tydzień czy miesiąc).

Jak oszczędzać na Airbnb: mieszkanie ze zniżką

Nie omiń swojej szansy: jak rezerwować i płacić za mieszkanie na Airbnb

Wybierając odpowiednie zakwaterowanie, szukaj opcji “Rezerwacja natychmiastowa”. Jeśli taka jest, nie będzie trzeba czekać na potwierdzenie od właściciela: po kliknięciu przycisku “zarezerwuj”, proces płatności dokona się automatycznie. Musisz tylko przedyskutować z gospodarzem indywidualne szczegóły związane z przyjazdem i zakwaterowaniem.

Jeśli taka opcja nie jest dostępna, wyślij prośbę o rezerwacje do gospodarza. Krótko poinformuj go o zbliżającym się wyjeździe, zadawaj pytania, jeśli jakieś masz. Komunikacja z gospodarzem zostanie zachowana w wiadomościach.

Kiedy gospodarz mieszkania zaakceptuje prośbę (z wyjątkiem opcji Rezerwacja Natychmiastowa), możesz zapłacić karta kredytową lub płatniczą Visa, MasterCard, AMEX, Discover, JCB i kilkoma innymi.

Na Airbnb, przy każdej rezerwacji pobierana jest opłata: to zapewnia stabilne funkcjonowanie serwisu i bezpieczeństwo dla użytkowników.

Zwróć uwagę że płatność gotówką poza oficjalną stroną jest zabroniona. W tym przypadku Twoje konto może zostać usunięte.

Po przelaniu pieniędzy otrzymasz elektroniczne potwierdzenie rezerwacji z adresem mieszkania i numerem telefonu właściciela. Pakuj się!

Jak anulować: typy anulacji zamówienia na Airbnb

Wielu ludzi preferuje rezerwacje mieszkań z wyprzedzeniem, co jest bardzo wygodne. W tym przypadku, warto zastanowić się jakie są opcje anulacji na głównej stronie:

 • Elastyczny – 100% zwrotu do 24 godzin przed zameldowaniem się.
 • Średnio rygorystyczny – 100% zwrotu, jeśli wyjazd został odwołany 5 dni przed zameldowaniem.
 • Rygorystyczny – 50% zwrotu od całej kwoty w przypadku anulowania wyjazdu z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem.

W rzadkich przypadkach można spotkać bardzo rygorystyczne zasady anulacji ( 50% zwrotu jeśli anulacja została zgłoszona 30 i więcej dni przed planowanym zameldowaniem). Dla wszystkich długoterminowych ofert wynajmu (dłuższych niż 28 dni), obowiązują specjalne długoterminowe zasady anulacji.

Na Airbnb określony rodzaj anulacji jest wskazany w każdym ogłoszeniu. Bądź uważny!

Jak oszczędzać na Airbnb: mieszkanie ze zniżką

Jeśli dysponujesz kuponami, mogą zostać wykorzystane do z zastosowaniem następujących zasad:

 • tylko jeden kupon może zostać użyty do opłacenia miejsca pobytu i może zostać wykorzystany tylko raz.
 • Po wygaśnięciu ważności kuponu, nie może zostać reaktywowany.
 • nie możesz zapłacić kuponem za istniejącą rezerwację. Wykorzystaj go przy następnym wyjeździe.

Dla tych którzy maja już konto na Airbnb i nie mają zniżki na pierwszy wyjazd, serwis sugeruje użycie specjalnych kodów promocyjnych (to alfanumeryczna kombinacja, którą powinni wkleić w specjalne pole w finalnym etapie rezerwacji) podczas wynajmowania. Są one cyklicznie aktualizowane i zawierają specjalne właściwości w odniesieniu dla konkretnego kraju czy miasta.

Witaj w domu! Nie zapomnij zajrzeć na swój profil Airbnb

W 2018 i 2019, ważne kody obejmują:

 • POLOGNE2016 (działa prawie wszędzie)
 • NORVEGE2016
 • SICILE2016
 • MAROC2016
 • PORTUGAL2016
 • AMSTERDAM2016
 • ESPAGNE2016
 • SARDAIGNE2016
 • MALTE2016
 • CROATIE2016

Te kody można aktywować także dla rezerwacji zakwaterowania także w innych krajach. Oto lista ważnych kodów promocyjnych dla miast:

 • BARCELONE2016
 • DUBLIN2016
 • FLORENCE2016
 • MILAN2016
 • STOCKHOLM2016
 • COPENHAGUE2016
 • AMSTERDAM2016
 • LONDRES2016
 • MOSCOU2016
 • ISTANBUL2016
 • LISBONNE2016
 • NEWYORK2016
 • MADRID2016
 • MIAMI2016
 • BERLIN2016
 • BUDAPEST2016
 • MONTREAL2016
 • PRAGUE2016
 • BRUXELLES2016
 • ROME2016
 • SF2016

Najnowsze kody promocyjne, ważne w 2017, zapewniają zniżkę na zakwaterowanie w Barcelonie i Paryżu. By wykorzystać te kupony, musisz wprowadzić symbole zgodnie ze wzorem “CITY2018”, na przykład, ”BARCELONE2018”. Jest duża szansa, że zadziałają także na początku roku 2019. Także zalecana jest próba wprowadzenia bieżącego roku w starych kodach promocyjnych – może to przynieść pozytywny efekt.

Należy zauważyć, że ostatnio Airbnb oferuje mniej kodów promocyjnych dla niektórych krajów i miast: ta usługa zdobyła światowa sławę. Z tego powodu, ten sposób promowania stopniowo traci ważność. Być może w 2019, jeszcze mniej spośród nich będzie działać. Zaoszczędź na podróżowaniu już teraz, używając kodów promocyjnych!

Przy okazji, w Sylwestra 2019 prawdopodobieństwo noworocznych kuponów jest bardzo wysokie. Nie przegap szansy, by wybrać się na fantastyczny wyjazd zimowy w okazyjnej cenie! Zapisz się no newslettera i bądź na bieżąco.

Udostępniaj informacje i zdobądź zniżkę na rezerwacje na Airbnb

Podróżujesz z Airbnb? Zaproś znajomych i rodzinę– zasługują na wspaniały wyjazd z najlepszej strony z kwaterami!

Dzięki użyciu Twojego zaproszenia, Twoi znajomi otrzymają bonus na pierwszą rezerwację. Niezwłocznie po zakończeniu Twojego wyjazdu, Ty również otrzymasz zniżkę. Bonusy są przyznawane także jeśli Twoi przyjaciele działają na stronie na gospodarze.

Całkowita wartość bonusów nie powinna przekroczyć $5000.

Częste wyjazdy służbowe nie są powodem do poświęcenia wygody. Wpisz swój służbowy email w odpowiednie pole, a po powrocie z pierwszego wyjazdu służbowego o minimalnej wartości $98, otrzymasz bonus o wartości $39 (oferta jest ważne w okresie pisania artykułu i może ulec zmianie).

Witaj w domu! Nie zapomnij zajrzeć na swój profil Airbnb

Kiedy szczęśliwie wrócisz do domu, jest jedna ważna sprawa: zostaw szczery testimonial na stronie.

Po zakończeniu wyjazdu, gość ma 14 dni by zostawić feedback o zakwaterowaniu. Od Ciebie zależy, czy wykorzystasz tę szansę czy nie. My zalecamy to zrobić. Dlaczego?

 • Feedback zostawiony przez gospodarza nie pojawi się na Twoim profilu dopóki Ty nie wystawisz jemu opinii. Na Airbnb, dostępność takiej informacji o użytkownikach jest bardzo ważna, zarówno dla gospodarza jak i dla gości. Czasem gospodarze, z powodów bezpieczeństwa, mogą odwołać prośbę rezerwacji od gościa który nie ma żadnych ocen.
 • Pamiętaj, jak ważne są dla Ciebie opinie innych użytkowników w sytuacji wyboru mieszkania. Teraz Twoja kolej, by pomóc innym podróżnikom w tej sprawie. Opisz wszystkie Twoje doświadczenia związane z wynajmem.
 • Strona cyklicznie przyznaje bonusy dla tych, którzy aktywnie korzystają z systemu, oraz zostawiają interesujące i użyteczne testimoniale. By na bieżąco śledzić takie bonusy, zapisz się do newslettera na oficjalnej stronie i bądź na bieżąco informowany o bonusach i promocjach.

Dlaczego podróżnicy z całego świata polecają Airbnb przyjaciołom?

Wielu turystów uważa, że wynajem mieszkań na światowej sławy serwisie jest wygodniejsze niż szukanie pokoju hotelowego.

 • Cieszysz się widokami z całego świata, i zagłębiasz się w klimat nieznanych miast i krajów. Po powrocie do domu, turyści często dzielą się swoimi wrażeniami o usłudze: “Czułem się jak u siebie! Jakbym odwiedzał krewnych w innych kraju.”
 • Wynajmowanie domu na wyjazdy jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi.
 • wynajmując mieszkanie, znacznie oszczędzasz: nie jest tajemnicą ze wiele hoteli winduje ceny w sezonie. Wynajmując mieszkanie możesz oszczędzić mnóstwo pieniędzy.
 • W przypadku nieprzewidzianych sytuacji, użytkownicy strony mogą zgłosić się po wsparcie do Centrum Rozwiązywania Problemów.
 • Istotna korzyść z wynajmu domu: gospodarze zawsze zgadzają się na późne wymeldowanie lub wczesne zameldowanie. Dodatkowo, turyści mówią, że gospodarze spotykają się z nimi na stacji czy lotnisku całkowicie na darmo.

Ciekawy fakt: podczas igrzysk Olimpijskich w 2016 w Rio de Janeiro, strona Airbnb bardzo wspomogła komitet organizacyjny. Ilość pokoi dla gości i fanów była niewystarczająca, a ten serwis stał się ratunkiem dla wielu gości z innych miast. W 2018, ta sytuacja powtórzy się podczas Zimowej Olimpiady w Pyeongchang, w Republice Korei.

Informacja od doświadczonych podróżników: najbardziej “wypasione” opcje zakwaterowania, idealne w stosunku cena-do-jakości, sprzedają się w mgnieniu oka. Z tego powodu, nie czekaj az nadejdą wakacje, zarejestruj się teraz używając poniższego linka:

Link do otrzymania bonusu za pierwszą rezerwację

Rezerwacja mieszkań przez Airbnb to świetna opcja by uczynić Twój pobyt w innym mieście najtańszym i najwygodniejszym. Zasługujesz na najlepsze mieszkania od najlepszego serwisu z kwaterami!

Dlaczego podróżnicy z całego świata polecają Airbnb przyjaciołom?

12345 (60 votes, average: 4.80 out of 5)
Loading...